logo

Westworld

Westworld imdb puanı

Westworld
Sezon Finali

Westworld izle

Westworld izle dizisinin konusu, 2 arkadaş ultra derecede gelişmiş teknolojik bir eğlence merkezinde Vahşi Batı macerasına atılmaya karar verirler. Parkta olan robotlar insanlara benzetilmiştir. Gerçek hayata benzetilmiş olan bu eğlence merkezinde park Roma , Ortaçağ ve Vahşi Batı dönemlerine benzerliğiyle insanlara gerçekçi bir yaşam sunabilmek amacıyla inşaa edilmiştir. Merkezde ki bir bilgisayarın bozulması sonucu kötü bir olay olur ver robotlar kontrol altından çıkar. Parktaki 2 arkada

ş ise robot bir silahşör tarafından takip altında olduklarının farkına varır. Yapay bilincin keşfedilmesiyle beraber suçun geleceğiyle ilgili karanlık ve kötü bir yolu konu almaktadır. Bu dizi de asıl anlatılmak istenen konu sürekli gelişmekte olan teknolojinin insanlar tarafından hep iyi yönlerini görmesidir ancak kimse bu teknolojinin getirebileceği yaşanabilecek kötü olayları görmemektedir ve amaç bu kötü yönleri insanlara gösterebilmektir. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu dizinin yönetmen koltuğunda Jonathan Nolan, Fred Toye ikilisi oturmaktadır. Imdb’den almış olduğu 9.0 puan ile dikkatleri üzerine çekerken Dram , Gizem ve Bilim Kurgu türleri arasında yer almaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ardardaizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Ayrıca filmimizin İMDB puanı 9.0'dir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 06/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.

Hatice1999 02/07/2017 Ziyaretçi Cevapla

Harika olmuş admin bu diziyi bekliyordum teşekkür ediyoruum eklediğiniz için 🙂

Zeynep Birşen 02/07/2017 Ziyaretçi Cevapla

Çoook beğendim. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim

Ayhan Sürmen 02/07/2017 Ziyaretçi Cevapla

Kurgusu ve oyuncuları özenle seçilmiş bir dizi olmuş devamı gelir, devamından ziyade konu bakımından harika şeyler ortaya çıkarmışlar, başarılı.