logo

True Detective

True Detective imdb puanı

True Detective
Sezon Finali

True Detective izle

True Detective izle dizisinin konusu, Amerikada bir büro da cinayet masasında görev yapmakta olan 2 dedektif Rust ve Martin bir katilin peşine düşerler. Sürekli beraber çalışmakta olan bu ikili peşine düştükleri katilin ip uçlarını toplayarak git gide katile yaklaştıkça olaylar tamamen karışır ver içinden çıkılmaz bir hal alır. HBO yapımcılında çekilmiş olan bu film antoloji drama dizisidir. Dizinin çarpıcı sözü "İnsan En Zalim Hayvandır!" 17 yıl önce işlenen cinayetlerin

ardından yakalanamayan bir seri katilin davasını günümüzde, Louisiana Eyaleti Polisi Kriminal soruşturma kısmından iki polis dedektifi yeniden iş başına çağırırlar. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak ve eğer dizi devam kararı alırsa her sezon farklı mevzular ve karakterleri işlemeye devam edecek. True Detective'in ilk sezonu eleştirmenlerden çok pozitif eleştiriler aldı. David Wiegand, San Francisco Chronicle gazetesinde "Diyaloğu varlıklı, renkli ve kışkırtıcı" diye yazdı. 2014 yılında vizyona girmiş olan bu filmin yönetmen koltuğunda Cary Joji Fukunaga, John Crowley, Justin Lin üçlüsü oturmaktadır. Imdb’den 9.1 puan almış olan bu film Suç , Dram ve Gizem türlerinde seyircilerin karşısına çıkmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ardardaizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Ayrıca filmimizin İMDB puanı 9.1'dir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 07/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.