logo

The 100

The 100 imdb puanı

The 100
Sezon Finali

The 100 izle dizisinin konusu, 97 sene öncesinde Dünya’da geliştirilmiş olan nükleer silahlar yüzünden, büyük bir savaş sonucu Dünya yaşanmaz bir hal almıştır. İnsanlar arasında tek kurtulabilenler uzaya gönderilmiş olan 12 adet uluslararası uzay istasyonunda bulundan yalnızca 400 kişidir. 3 kuşak boyunca uzayda yaşamlarını sürdüren bu 400 kişi 97 senenin sonunda 4000 kişiyi bulmuştur. Bu uluslararası 12 uzay istasyonu da birbirlerine bağlıdır ve tek amaçları hayatta kalabilmektir. Bu olağanüstü

şartlardan dolayı çok katı bir yönetim ve ölüm cezaları mevcuttur. Bütün konsey bir gün geleceklerini koruma altına alabilmek için bir toplantı yaparlar ve bu toplantı sonucunda 100 suçlu mahkumu Dünya’da yaşam olup olmadığını öğrenebilmek amacıyla halktan gizli bir şekilde Dünya’ya gönderirler. 1 asırdır böyle bir deneme olmamıştır. Ancak bunu yapmaya mecbur kalmışlardır. Uzaya gönderilen insanlar arasında konsey üyelerinin çocukları olan sağlıkçı Clarke ve konsey başkanının oğlu Wells’de bulunmaktadır. Bu genç grup arasında lider olma amacı ve insanları yönetme amacı gütmelerinin sonucunda gruplaşmalar ve sürtüşmeler başlar. Ancak bilmedikleri tek şey eğer Dünya’da hayatta kalmak istiyorlarsa beraber ve uyum içerisinde yaşamayı öğrenmeleri gerekmektedir. Kass Morgan’ın kitaplarından uyarlanmakta olan bu film Dram , Gizem ve Bilim Kurgu türlerinde seyirci ile buluşmaktadır. ardardaizle.com ailesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 07/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.