logo

The Originals

The Originals imdb puanı

The Originals
Sezon Finali

The Originals izle

The Originals izle dizisinin konusu, Kurt adam ve vampir karışımı, saf kan vampirler arasında ki Klaus Mikaelson, olağanüstü olaylarla dolu olan Amerika’nın New Orleans kentinde kendisine karşı bir tehdit oluşturulduğuna dair bazı mesajlar alır. Zamanın da kendi ailesininde yardım etmiş olduğu, Fransız mahallesi Quarter’a gider. Klaus’un kafasında ki deli sorular onu New Orleans kentine yani olağanüstü olayların merkezine doğru sürükler. Burada hem insanları hemde olağanüstü gü

çlere sahip olanların üzerinde kontrolü olan kentin önceki koruyucusu , Klaus’un eski çırağı ve can dostu olan Marcel’e doğru götürür. Klaus’un kardeşi olan saf kan Elijah ise kardeşine yardım ederek onu geri dönmesine ikna etmeye kararlıdır ve bunu yapabilmek için kardeşinin peşinden gider. Daha sonra ortaya bir kurt kız çıkar adı Hayley’dir. Hayley aile geçimişiyle alakalı bazı ip uçları bulabilmek amacıyla gelmiştir oraya ancak Sophie adında ki oldukça güçlü bir cadının eline düşmüştür. Marcel’in Klaus’u gaza getirmesiyle ve çevresinde ki insanlara emir vererek tüm gücünü kullanmasıyla ortalık oldukça fazla karışır. 2013 Amerika yapımı olan bu filmin yönetmen koltuğunda Matthew Hastings, Chris Grismer, Jeffrey G. Hunt üçlüsü oturmaktadır. Imdb’den 8.3 puan alan bu film Dram , Fantastik ve Korku türlerinde yer almaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.ardardaizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Ayrıca filmimizin İMDB puanı 8.3'dir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 07/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.