logo

The Missing

The Missing imdb puanı

The Missing
Sezon Finali

The Missing, Polisiye ve dram türlerinde oldukça başarılı bir dizi olarak karşımıza çıkan The Missing izle dizisi, Tony ve Emily adında bir çifti konu almaktadır. Tony ve Emily, 5 yaşındaki oğulları Oliver ile birlikte tatile çıkmaktadırlar. Tatillerinin bitmesinin ardından söz konusu bu çekirdek aile dönüş yoluna koyulmaktadırlar. Ancak dönüş yolunda başlarına gelen talihsizlik, çiftin tatilinin mutlu son ile

tamamlanmamasına neden olacaktır. Çiftin arabası bozulacaktır ve bu nedenle küçük bir kasabada konaklamak zorunda kalacaklardır. Söz konusu kasabada konaklamakta olan bu aile, oğullarının kaybolmasının ardından büyük bir şok yaşayacaktır. Tony ile Oliver, Dünya Kupası çeyrek final maçını izlemek için konakladıkları yerden çıkarak bir mekana gitmektedirler. Bu mekanda atmosferin hararetli olması ve karışıklık nedeniyle çiftin 5 yaşındaki çocuğu Oliver gözden kaybolur. Uzun Yıllar Oliver Aranır, Çocuklarının kaybolmasının ardından büyük bir arama içerisine giren aile, tüm bu arama çalışmalarından herhangi bir sonuç alamaz. 8 yıllık arama sonucunda Oliver bulunamaz ve bu nedenle polis bu aranma dosyasını kapatmak zorunda kalır. Öte yandan oğlunun kaybolmasına neden olduğu gerekçesiyle Emily, kocası Tony'i boşamıştır. Tony boşanma olayının yanı sıra, oğlunun halen daha kayıp olmasından ötürü üzgündür. Oğlunun hala hayatta olduğuna ve o'na ulaşabileceğine inanmaktadır. Bu durum üzerinde, oğlunun kaybolmasıyla ilgili bazı ipuçlarına değerlendiren Tony, emekli dedektif olan Baptiste Julien ile birlikte oğlunu tekrardan aramaya başlamaktadır. Peki bu arama sonuç verecek midir ve ilerleyen günlerde Tony'i ne gibi gelişmeler beklemektedir? Bu soruların cevabı için yabancı dizi izle kategorimizden The Missing dizisini rahatlıkla takip ederek öğrenebilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası ardArdaizle.com ' da sizlerle, takipte kalın! :)

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 07/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.