logo

The Flash

The Flash imdb puanı

The Flash
Sezon Finali

Arrow dizisinin uzantısı olan CW yapımı bir dizidir. IMDB puanı 8.3 olan dizinin ilk bölümü 7 Ekim 2014 tarihinde yayınladı.Şuan 4. sezon da olup 42 dk lık bölümler halinde yayınlanıyor.The Flash dizisinin pilot bölümü Barry'nin komadan uyanmasıyla başlar. 9 aydır komada olan ve gözlerini STAR Labs adlı bir araştırma merkezinde açan Barry'nin hiçbir şeyden haberi yoktur. Komaya girdiğinden beri farklı bir metabolizmasının olduğu, dokularının daha hızlı iyileştiği kendisine anlatılsa da hiçbirini dinleme

z ve laboratuvardan ayrılır. Fakat geri dönmesi uzun sürmeyecektir. Başta her şey normal gibi gelse de Barry bazen normalden daha hızlı hareket edebildiğini, yaralarının hızla iyileştiğini fark eder. STAR Labs ekibinin de desteğiyle Barry kendini suçla savaşmaya ve annesinin cinayetiyle suçlanan babasının suçsuzluğunu bu yeni güçleriyle kanıtlamaya adar. Central City en hızlısından yeni bir süper kahraman kazanmıştır. Dizideki oyuncular Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Rick Cosnett (Eddie Thawne), Tom Cavanagh (Dr. Harrison Wells), Jesse L. Martin (Detective Joe West) YÖNETMEN koltugunda ise David Nutter. İyi seyirler dileriz. Hepsi ve daha fazlası ardArdaizle.com ' da sizlerle, takipte kalın! :)

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 07/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.