logo

Stitchers

Stitchers imdb puanı

Stitchers
Sezon Finali

Stitchers Bilimkurgu türünde karşımıza çıkmakta olan Stitchers izle dizisi, Kristen adında sıra dışı bir doktora öğrencisini konu alan bir dizidir. Kristen, son derece zeki ve bir o kadar da sorunlu bir kişiliktir. Bu sorunlu kişiliğin altında yatan en büyük sebep ise Kristen'ın hastalığıdır. Günün birinde ev arkadaşı, Kristen'in çalışmasını bozmasından ötürü şikayette bulunur ve bu şikayet sonucunda Kristen

doktora programından uzaklaştırılır. Bu uzaklaştırma sonucunda büyük bir karamsarlığa kapılan Kristen, ne yapacağı konusunda herhangi bir fikir yürütemez. Ancak birden bire kendini hükümetin gizli bir programında çalışırken bulur. O'nun çeşitli sorunlar yaşamasına neden olan hastalığı, bu gizli programda çok büyük işine yaratmaktadır. Nedir Bu Hastalık? Faili meçhul cinayetlerin çözülmesi konusunda faaliyet göstermekte olan bu program, Kristen'in hastalığıyla tam olarak uyumludur. Kristen hastalığı nedeniyle görevine çabuk adapte olur ve hatta artık bu programın vazgeçilmez üyelerinden biridir. Kristen'ın hastalığı ise kişilerin zihinlerine ulaşabilmek ve anılarını görebilmektir. Faili meçhul cinayetlerde ise Kristen, ölülerin zihinlerine ulaşarak, nasıl öldürüldüklerine dair bilgiler toplamaktadır. Ancak ölülerin zihnine ulaşabilmek adına, öldürüldükten çok kısa bir süre sonra bu işlemi yapması gerekmektedir. Bu şekilde birçok cinayetin sır perdesini aralayan isim olan Kristen, artık devlet bünyesinde son derece önemli bir isimdir. Kristen'ın bu işinin yanı sıra günlük hayatta da insanların belleklerine ulaşması, o'nun birtakım ilginçlikler ile karşılaşmasına neden olacaktır. yabancı dizi izle seçeneğimiz ile siz de tüm yabancı dizilere anına ulaşabilir ve konularına göre bu diziler arasında seçim yapabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası ardArdaizle.com ' da sizlerle, takipte kalın! :)

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 06/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.