logo

One Tree Hill

One Tree Hill imdb puanı

One Tree Hill
Sezon Finali

Gençlik dizileri arasında kendine özgü bir yeri olan One Tree Hill, küçük bir kasabada yaşayan bir grup eski dostun hayatın getirdikleriyle baş etme macerasını ekrana taşıyor. Henüz lisedeyken tanıdığımız, bugün birer yetişkin olan Tree Hill gençlerini vazgeçilmez kılan en büyük etken, türlü engellerden geçip yine de ayakta kalan dostluklarıyla nefes almaları. Altıncı sezon finalinde bebeklerini alıp yollara düşen Peyton ve Lucas’a veda etmiştik. Ana karakterlerini kaybeden One Tree Hill senaristleri, ye

dinci sezonda kan kaybı yaşamamak için bütün önlemleri aldı. Brooke ve Julian’ın taze aşkı ile Haley ve Nathan’ın evlilik sorunları üzerine, Haley’nin ablası Quinn, Nathan’ın menajeri Clay ve Brooke’un birlikte çalıştığı ünlü model Alex’in yan öykülerine de tanık olduk. Yeni sezonda ise evlenme hazırlıkları yapan Brooke ve bebek bekleyen Haley'nin çok özel anlarını izleyeceğiz. Ama hayatın dramatik yüzü de Tree Hill sakinlerini rahat bırakmayacak. Tüm sezonlar, en son çıkan yabancı diziler, en güncel yabancı dizi , yabancı dizilerin en iyisi Hepsi ve daha fazlası ardArdaizle.com ' da sizlerle, takipte kalın! :)

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 06/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.