logo

Mr. Robot

Mr. Robot imdb puanı

Mr. Robot
Sezon Finali

Mr Robot izle

Mr Robot izle dizisinin konusu, 1. Sezonu 10 bölümden oluşan Mr Robot dizisinde Eliot karakterini Rami Malek, dizide geçmekte olan çok gizli hacker ekibinin başındaki adamı ise Christian Slater yer verecektir. Gündüzleri henüz hava kararmadan önce küçür bir siber güvenlik şirketinde çalışmakta olan Eliot adında ki asosyal genç bir programcıyı konu almaktadır. Günlerden bir gün Eliot’a bir iş teklifi gelir ancak bu iş teklifi biraz tehlikeli ve zordur. İş teklifi ne diye soracak olursanız

çok uluslu ve dünya çapında şirketlerin çökertilmesine yardımda bulunması için iş teklifinde bulunulur. Kahramanımız Eliot ise bu tekliften sonra çok arada kalır ve kafası oldukça fazla karışır. Bu teklifin Eliot’a gelmesinin sebebi ise çalıştığı siber güvenlik şirketin de şirketin beyni konumunda olmasıdır. 2015 yılında vizyona girmiş olan bu film Amerika Birleşik Devletleri yapımı olup yönetmenliğini ise Sam Esmail, Jim McKay ikilisi yapmaktadır. Imdb’den 8.6 puan alan bu dizi ortalamanın üstüne çıkmayı ve ayrıca seyircinin gözüne girmeyi başarmıştır. Suç , Dram ve Gerilim türleri arasında yer almakta olan bu filmin senaristliğini ise Sam Esmail, Randolph Leon, Adam Penn üçlüsü yapmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ardardaizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Ayrıca filmimizin İMDB puanı 8.6'dir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 06/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.