logo

Lucifer

Lucifer imdb puanı

Lucifer
Sezon Finali

Lucifer izle

Lucifer izle dizisinin konusu, cehennemin lordu olan Lucifer, karanlıklar dünyasında ki yaşantısından sıkılmıştır ve yaşantısından oldukça fazla mutsuzdur, bu sebeplerden ötürü istifa etmeye karar verir. Lucifer Morningstra ismiyle melekler şehri olarak anılan Los Angeles’a yerleşir ve ardından bir bar açar. İnsanların en tutku dolu ve gizli duygularını içlerinden çıkartmakta usta olan ve bu yeteneğini de oldukça iyi kullanan Lucifer yanı başında işlenmiş olan bir cinayet sonrasında

Los Angeles Polis Departmanın da çalışan polislere suçluları yakalamaları konusunda yardımcı olmaya başlar. Bir yandan da Amenadiel adlı melek başı boş Los Angeles’da dolaşan Lucider’ın eski görevine dönmesi için baskı uygulamaktadır. Lucifer ise Los Angeles’da ki hayatından gayet memnundur istediği insanların dikkatini çekip güzel anlar yaşayabiliyor o kadar dünyanın güzellikleri varken pek de geri dönmek istememektedir. 2016 yapımı olan bu dizi Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapımcılığı üstlenilmiştir. Yönetmen ekibinde Nathan Hope, Greg Beeman, Mairzee Almas yer alırken, senaristliğini ise Tom Kapinos, Mike Dringenberg, Neil Gaiman üçlüsü yapmaktadır. Imdb’den 8.3 alan bu dizi seyirciyi etkilemeyi başarmıştır. Dizimizin türüne gelecek olursak Suç , Dram ve Fantastik film türlerinde yer almaktadır. Sitemizden Türkçe Altyazılı ve Full HD olarak izleyebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ardardaizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Ayrıca filmimizin İMDB puanı 8.3'dir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 06/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.