logo

Legends of Tomorrow

Legends of Tomorrow imdb puanı

Legends of Tomorrow
Sezon Finali

Legends of Tomorrow izle

Legends of Tomorrow izle dizisinin konusu, Dizinin üretimi Bonanza Productions, Berlanti Productions, Warner Bros. Television ve DC Entertainment şirketleri tarafınca yapılmakta, tüm yayın hakları ise Warner Bros. Television Distribution şirketine aittir. Dizi Arrow ve The Flash dizilerinin spin-off projesi olarak ortaya çıkmıştır. Karakter oyuncularının çoğu bu iki dizide tanıtılarak yeni bir diziye aktarma edilmiştir. Dizinin başrollerinde Victor Garber (The Flash, Power), Brandon Routh

(Arrow), Caity Lotz (Arrow), Arthur Darvill (Doctor Who), Ciara Renée (The Flash), Franz Drameh (Some Girls), Dominic Purcell (Prison Break, The Flash), Wentworth Miller (Prison Break, The Flash) ve Falk Hentschel (StreetDance 2) rol almaktadır. 'Legends of Tomorrow' olarak da malum dizi Arrow ve The Flash dizilerinin spin-off projesi olarak The CW kanalında gösterime girmiştir.DC Comics karakterlerinden uyarlanan dizi Greg Berlanti, Andrew Kreisberg ve Marc Guggenheim tarafınca TV için geliştirilmiştir. Berlanti ve Kreisberg bununla beraber kanalın sevilen dizilerinden Arrow ve The Flash'ın da yaratıcılarıdır. Ayrıca Kreisberg "Fringe" ve "Warehouse 13" projelerine de katkıda bulunmuştur. Bu üçlünün haricinde Sarah Schechter, Phil Klemmer ve Chris Fedak da dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. 2016 yılında vizyona girmiş olan bu dizinin yönetmen koltuğunda Dermott Downs, Gregory Smith, Ralph Hemecker üçlüsü yer almaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ardardaizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Ayrıca filmimizin İMDB puanı 7.0'dir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 06/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.