logo

Gotham

Gotham imdb puanı

Gotham
Sezon Finali

Gotham izle

Gotham izle dizisinin konusu, DC Comics’in en ünlü kahramanlarından olan Batman’in yaşamış olduğu şehri hepimiz çok iyi biliriz o şehir Gotham’dır. Batman’den önce şehirde ki yaşantıyı işlenen suçları konu almakta olan bir dizidir. Polis Departmanı’nda çalışmakta olan James Gordon’ı konu alacaktır. Bruce’un Batman’e dönümesinde Bruce’a eşlik edecek olan Gordon, şehirde ki pek çok kötü adamla da mücadelesini sürdürecektir. Bu dizi de asıl konu

Bruce’un Batman’e dönüşme aşamasıdır. Batman’ın önceki hayatını anlatmatadır. Batman filmini izlemeyenler varsa önce Gotham dizisini ardından filmini izlemelerini tercih ederiz. 2014 yılında vizyona girmiş olan bu filmin yapımcılığını Amerika Birleşik Devletleri yapmıştır. Dizinin yönetmenliğini Danny Cannon, Rob Bailey, T.J. Scott üçlüsü yaparken senaristliğini ise Bruno Heller, Bob Kane, Bill Finger üçlüsü yapmaktadır. Imdb’den 7.9 puan alan bu dizi Aksiyon , Dram ve Suç türleri arasında yer almaktadır. Sitemizden bütün bölümlerini Türkçe Altyazı ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Dizinin oyuncularına gelecek olursak; Donal Logue, Jada Pinkett Smith, David Mazouz , Ben McKenzie, Sean Pertwee, Robin Lord Taylor, Zabryna Guevara, Erin Richards ve Camren Bicondova gibi isimler yer alıyor. Dizinin toplam süresi ise 42 dakika civarındadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ardardaizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Ayrıca filmimizin İMDB puanı 7.9'dir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 06/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.