logo

Game of Thrones

Game of Thrones imdb puanı

Game of Thrones
Sezon Finali

Fantastik ve epik yönden doymak istiyorsanız Game Of Thrones izlemek tam size göre. Game Of Thrones tarzı dizilerin şu sıralar arttığını söyleyebilsek de dizinin ilk yayınlandığı tarihte türünün tek örneklerinden biriydi. Game Of Thrones, birçok Türk'e alt yazılı bir şekilde yabancı dizi izlemeyi sevdiren dizilerden birisi. Tabi ki işin içine George R.R Martin de girince kalite acayip bir şekilde etkileniyor. Game Of Thrones dizisini izlediğinizde diğer dizilerden oldukça farklı bir yapıt ile karşılaşacaksı

nız. Dizi yönetmenleri, hiçbir tabudan çekinmeyerek yayınlandığı kanala tüm isteklerini kabul ettirmiş görünüyor. Yalnızca ilk bölümünü bile izlediğinizde ne kadar mükemmel bir dizinin sizi beklediğinizi anlayabileceğiniz Game Of Thrones de fantastik evrenin içine atlayacaksınız. Kostüm, dekor, mekan ve görselliği ile beklediğinizden fazlasını alacağınız dizide oyuncuların rolleri ile bire bir eşleştiğini de gözlemiyoruz. "Yaz mevsimi on yıllar boyunca sürer. Kış ise bir ömür boyu" sloganı ile yayın hayatına başlayan Game of Thrones'da arkadan çevrilen işler, şehvet, aşk, entrika ve tutkuyu bir arada izleyebiliyoruz. Güçlü atmosferi ile aranılan kan olmayı başaran Game of Thrones, uzun zamandır koruduğu kaliteyi devam ettirecek ve dizi sektöründe ismini efsanelerin arasına yazdıracak gibi görünüyor. Kitabını okumasanız bile diziyi izlediğinizde karakterlerin hiçbirinin sırıtmadığını fark edebileceksiniz.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 12/08/2017 Yönetici Cevapla

TELİF HAKKI SEBEBİYLE BÖLÜMLER KALDIRILMIŞTIR.

AdminBey 06/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.