logo

Constantine

Constantine imdb puanı

Constantine
Bitti

Constantine, Korku, aksiyon ve fantastik gibi türleri içerisinde barındırmakta olan Constantine izle dizisi, İngiltere'de Revenscar Kliği'nde tedavi görmekte olan Constatine adında ki karakteri konu almaktadır. Constantine, bu kliniğe aslında kendi isteğiyle yatmış olan bir hastadır. Constatine'in dosyasını incelemeye koyulan Psikiyatr, "şeytan çıkartıcı, karanlık sanatlar uzmanı ve demonolojist" gibi önemli bilgilere ulaşmaktadır.

Ancak tüm bu tanımlar Constantine'in büyücü olduğunu anlatırken, Psikiyatr, halen daha Constatine'in iyi bir büyücü olduğunu anlayamamıştır. Öte yandan Constantine, büyük bir suçluluk duygusu ve vicdan azabı çekmektedir. Bu nedenle İngiltere'nin kuzeyinde yer alan bu kliniğe yatmıştır. Constantine Neden Vicdan Azabı Çekmektedir? Constantine, Astra adında bir kız çocuğuna sahiptir ve geçmiş dönemlerde 9 yaşındaki çocuğunun ölümüne engel olamadığı için acı çekmektedir. Astra ölerek bir lanete kapılmış ve bu lanet Constatine'i de sarmıştır. Klinikte yatmakta olan bir başka kadının bedenine giren söz konusu bu lanet, Constantine'ye ulaşarak, "Liv ölecek" mesajını iletmektedir. Liv ise Constatine'in eski bir tanıdığının kızıdır. Liv'in bu lanetten ve kötü ruhlardan kurtulabilmesi adına tedavisini yarım bırakan Constantine, Zed, Manny ve Chars ile birlikte mücadelesini sürdürecektir. Ancak Constatine'nin çok kötü biri olduğunu ve güvenilmez biri olduğunu unutmamak gerekmektedir. Genel olarak iblislerle işbirliği içerisinde yer alır ve İblislere karşı savaşmak yerine onları kötü emellerinde kullanır. Eğer savaşması gerekirse de, hile yaparak iblislerle savaşır. Yabancı dizi izle seçeneğimiz sayesinde siz de bu macera dolu Constantine dizisini soluksuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası ardArdaizle.com ' da sizlerle, takipte kalın! :)

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 06/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.