logo

3%

3% imdb puanı

3%
Sezon Finali

%3 izle

%3 izle dizisinin konusu, yarı yarıya bölünmüş bir Dünya hayal edin bir tarafta modern , zengin , sağlıklı ve bilim ile oldukça rahat bir hayat süren bir toplum, diğer tarafta ise fakirlik , sefalet , sağlıktan uzak hastalıklara bir çözüm bulunamayan hayatta kalma mücadelesi veren bir toplum yaşamaktadır. Dünya genelinde bir karar alınır ve Modern olan topluluğun arasına diğer kısımdan daha fazla insan alınabilecektir. Ancak bu karar doğrultusunda alınacak olan sayıda oldukça kısıtlıdır.

Buraya gelecek insanların da modern hayata uyu sağlayabilecek türde insanlar olması çok önemlidir. Fakirlik içerisinde yaşamakta olan topluluğa bir duyuruda bulunulur ve insanlar yalnızca %3 lük kısımın diğer rahat yaşama geçebileceği ifade edilir. Ancak bu %3 lük kısım bazı testlere ve başarılarına göre alıncaktır. Bu dizide ki asıl soru modern yaşam süren insanların acaba kaç tanesi orada olmayı hak ediyor? %3 dizisinin yönetmenliğini ünlü yönetmenler César Charlone, Jotagá Crema, Daina Giannecchini yapmaktadır. Imdb’den 7.6 puan alan bu dizi seyircilerin karşısına Aksiyon , Dram ve Bilim Kurgu türlerinde çıkar. 2016 yılında vizyona girmiş olan bu dizi Amerikan yapımıdır ancak Brezilyanın Sao Paulo kesimlerinde çekilmektedir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ardardaizle.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Ayrıca filmimizin İMDB puanı 7.6'dir.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız

AdminBey 06/07/2017 Yönetici Cevapla

Eksik veya görüntünün gelmediği bölümler için bu yorumun altına ilgili sezon ve bölümü bildirirseniz 1-3 gün içerisinde yüklemesi ve düzeltilmesi yapılır. İstek ve şikayetleriniz için ise ardardaizle@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir, iyi seyirler , iyi eğlenceler dilerim.